Hoppa till sidans innehåll

Svenska mästerskap U19 (JSM)


Herrsingel Damsingel Herrdubbel Damdubbel Mixeddubbel

 

Herrsingel

2019 Johan Azelius Borås Badminton
2018 Simon Sandholm Spårvägen
2017 Oskar Svensson Askim 
2016 Morgan Lidman Skogås
2015 Morgan Lidman Skogås
2014 Felix Burestedt Halmstad
2013 Jacob Nilsson Aura
2012 Filip Myhrén Aura
2011 Mikael Westerbäck Trollhättan
2010 Mattias Borg Mariestads AIF
2009 Gabriel Kunka Uppsala KFUM
2008 Mattias Borg Mariestads AIF
2007 Gabriel Ulldahl Västra Frölunda
2006 Gabriel Ulldahl Västra Frölunda
2005 Mattias Wigardt Täby BMF
2004 Mattias Wigardt Täby BMF
2003 Hugi Heimirsson Täby BMF
2002 Alexander Hansson Vårvinden
2001 Gustav Ihrlund Uppsala KFUM
2000 Gustav Ihrlund Uppsala KFUM
1999 Gustav Ihrlund Uppsala KFUM
1998 Peter Eriksson Västra Frölunda
1997 Peter Eriksson Västra Frölunda
1996 Oskar Johannesson Uppsala KFUM
1995 Kim Johansson MBK
1994 Mikael Carlsson Helsingborg
1993 Daniel Eriksson Västra Frölunda
1992 Henrik Bengtsson GBK
1991 Henrik Bengtsson Askim BC
1990 Henrik Bengtsson Askim BC
1989 Rickard Magnusson Ljungby
1988 Peter Hansson Varbergs BK
1987 Håkan Tillberg Täby BMF
1986 Jörgen Tuvesson Sollentuna
1985 Peter Axelsson Täby BMF
1984 Rikard Rönnblom Uppsala KFUM
1983 Stellan Österberg Landvetter
1982 Stefan Lövgren BK Aura
1981 Ola Langmarker BK Aura
1980 Jan-Eric Antonsson BKC
1979 Peter Isaksson Spårvägen
1978 Lars Zetterström Farsta
1977 Ulf Johansson Kinnekulle BK
1976 Ulf Johansson Kinnekulle BK
1975 Bruno Wackfelt Täby IS
1974 Lars Lundgren IFK Umeå
1973 Willy Nilsson BK Aura
1972 Willy Nilsson BK Aura
1971 Sven-Ove Kellermalm Smash
1970 Lars Wengberg MFF
1969 Gert Perneklo BK Aura
1968 Anders Lindbäck BK Eken
1967 Gert Perneklo BK Aura
1966 Thomas Kihlström IFFA
1965 Tommy Theorin MAI
1964 Tommy Theorin MAI
1963 Sture Johnsson GBK
1962 Boo Hansson BK Aura
1961 Rolf Hansson BK Aura
1960 Benny Wihlborg MAI
1959 Willy Lund BK Aura
1958 Bengt-Åke Jönsson Smash
1957 Olle Andersson MAI
1956 Olle Andersson MAI
1955 Leif Strand Smash
1954 Bo Nilsson Smash
1953 Bo Nilsson MAI
1952 Jan Hallberg Ystads BK
1951 Gert Olsson BK Aura
1950 Rune Brinkestedt ÖIS
1949 Berndt Dahlberg Halmstad BK
1948 Ingemar Eliasson Borås BK
1947 Bertil Glans Halmstad BK
1946 Inge Blomberg MAI
1945 Karl-Erik Lindahl MAI
1944 Lars Carlsson SBK
1943 Knut Malmgren MAI
1942 Per Lindahl MAI
1941 Kjell Burén Malmö BK
1940 Lennart Roos BK-33 Malmö
1939 Helge Paulsen Malmö BK
1938 Sven Malmfält Malmö BK
1937 Bengt Polling Malmö BK

 

Damsingel

2019 Edith Urell Fyrisfjädern
2018 Olivia Wänglund IFK Umeå
2017 Emma Karlsson Älmhult
2016 Emma Karlsson Älmhult
2015 Elin Svensson Askim
2014 Clara Nistad Täby BMF
2013 Lovisa Johansson Ljungby
2012 Clara Nistad Skogås
2011 Jenny Wan Malmö
2010 Sanna Theodorsson Sävsjö BC
2009 Ellinor Widh Malmö BK
2008 Jessica Carlsson Växjö BK
2007 Amanda Högström IFK Umeå
2006 Emma Wengberg BK Aura
2005 Emelie Lennartsson BK Carlskrona
2004 Petra Hansson BK Aura
2003 Sophia Hansson Vårvindens BMK
2002 Lina Alfredsson Mörrum
2001 Lina Alfredsson Mörrum
2000 Elin Bergblom Täby BMF
1999 Sara Persson Täby BMF
1998 Sara Persson Täby BMF
1997 Katja Wengberg LUGI
1996 Katja Wengberg LUGI
1995 Anna Lundin Västra Frölunda
1994 Kristin Nilsson Askim BC
1993 Johanna Holgersson Askim BC
1992 Kristin Nilsson Tranås
1991 Karolina Ericsson Tranås
1990 Karolina Ericsson Tranås
1989 Astrid Crabo Täby BMF
1988 Catrine Bengtsson GBK
1987 Catrine Bengtsson GBK
1986 Margit Borg Mariestads AIF
1985 Charlotta Wihlborg Bjärred
1984 Charlotta Wihlborg Bjärred
1983 Christine Magnusson BKC
1982 Christine Magnusson Täby IS
1981 Christine Magnusson Täby IS
1980 Christine Magnusson Täby IS
1979 Lena Axelsson IFK Lidingö
1978 Carina Andersson BK Aura
1977 Carina Andersson BK Aura
1976 Carina Andersson BK Aura
1975 Anita Steiner Täby IS
1974 Agneta Lundh MFF
1973 Anette Börjesson GBK
1972 Anette Börjesson GBK
1971 Karin Lindquist Spårvägen
1970 Karin Lindquist BK Eken
1969 Ann Ternström BK Eken
1968 Ann Ternström BK Eken
1967 Anne-Charlotte Eklund BK Eken
1966 Kathryn Ekengren BK Eken
1965 Marianne Flykt AIK
1964 Marianne Flykt AIK
1963 Gunilla Dahlström AIK
1962 Gunilla Dahlström AIK
1961 Eva Pettersson BK Bollen
1960 Berit Andersson MAI
1959 Eva Pettersson BK Bollen
1958 Eva Pettersson BK Bollen
1957 Ulla-Lisa Berggren MAI
1956 Ulla-Lisa Berggren MAI
1955 Gunnel Persson Ystads BK
1954 Lisbeth Friberg BK Drive
1953 Yvonne Dahlberg Växjö BK
1952 Marianne Flamstad MFF
1951 Mona-Lisa Englund ÖIS
1950 Ingrid Dahlberg Halmstad BK
1949 Ingrid Dahlberg Halmstad BK
1948 Berit Nilsson MAI
1947 Berit Nilsson MAI
1946 Berit Nilsson MAI
1945 Eva Willner BK Eken
1944 Berit Nilsson MAI
1943 Kerstin Bergström Fjäderbollen
1942 Kerstin Siwan BK Eken
1941 Erna Lauridsen BK-33 Malmö
1940 Ann-Mari Ohm BK-33 Malmö
1939 Karin Hall BK-33 Malmö
1938 Ann Falkenberg BK-33 Malmö
1937 Gulli Paulsson Malmö BK

 

Herrdubbel

2019 Filip Karlborg/Melker Zickerman Bexel Spårvägen BMK/Fyrisfjädern
2018 Oskar Johansson/Melker Zickerman Bexell Ljungby/Borlänge
2017 Adam Gozzi/Carl Harrbacka Uppsala/Skogås
2016 Jakob Burestedt/Shaun Ekengren Halmstad BK
2015 Oliver Hjälm/Thai To Spårvägen/Aura
2014 Morgan Lidman/Emil Welinder Skogås/Askim
2013 Jonathan Forsberg/Jacob Nilsson Uppsala/Aura
2012 Filip Myhrén / Jacob Nilsson Aura
2011 Filip Myhrén/Jacob Nilsson Aura
2010 Patrik Lundqvist/Simon Bergström MBK/Wätterstad
2009 Oscar Kruse/Patrik Lundqvist V Frölunda/MBK
2008 Alexander Lundberg/Sam Magee BMK Wätterstad
2007 Gabriel Ulldahl/Joel Johansson Berg V Frölunda/Ua KFUM
2006 Richard Eidestedt/Tim Foo Uppsala KFUM
2005 Richard Eidestedt/Tim Foo Uppsala KFUM
2004 Richard Eidestedt/Tim Foo Uppsala KFUM
2003 Emil Jonholm/Magnus Sahlberg Aura/Askim
2002 Dennis von Dahn/Björn Renwert Mörrum/Aura
2001 Dennis von Dahn/Magnus Sahlberg Mörrum/Kärra
2000 Martin Johansson/Jens Marmsten V Frölunda/Umeå
1999 Daniel Glaser/Gustaf Ihrlund Täby/Ua KFUM
1998 Johan Holm/Peter Eriksson Asim/V Frölunda
1997 Johan Holm/Patrik Isaksson Askim/Aura
1996 Patrik Isaksson/Johan Holm LUGI/Askim BC
1995 Henrik Andersson/Björn Logius Askim/Wätterstad
1994 Henrik Andersson/Björn Logius Askim/Wätterstad
1993 Martin Hagberg/Rasmus Wengberg Collegium/LUGI
1992 Magnus Jansson/Patrik Velcic Vallhamra
1991 Henrik Bengtsson/Claes Uddemar Askim/Wätterstad
1990 Henrik Bengtsson/Claes Uddemar Askim/Wätterstad
1989 Anders Hansson/Rickard Magnusson MBK/Ljungby
1988 Ronny Dahl/Christian Ljungmark Aura/Botkyrka
1987 Ronny Dahl/Jörgen Mårtensson BK Aura
1986 Magnus Böröy/Jörgen Tuvesson Kinnekulle/Sollentuna
1985 Peter Axelsson/Mikael Lundquist Täby/Aura
1984 Per Flennborg/Paul Ottosson MBK
1983 Michael Erliksson/Stellan Österberg Täby/Landvetter
1982 Ulf Persson/Stellan Österberg MBK/Landvetter
1981 P-G Jönsson/Manfred Mellquist Västra Frölunda
1980 Jan-Eric Antonsson/Peter Isaksson BKC/Spårvägen
1979 J-E Antonsson/Peter Isaksson BKC/Spårvägen
1978 K-G Jönsson/Allan Petersén V Frölunda/Åby
1977 Tor Sundberg/Jonas Törnblom IFK Lidingö
1976 Kenneth Bengtsson/Mats Olsson Smash/Bollen
1975 Göran Sterner/Bruno Wackfelt Lidingö/Täby
1974 Ola Eriksson/Stefan Karlsson Täby/Eskilstuna
1973 Stefan Karlsson/Willy Nilsson Eskilstuna/Aura
1972 Lars-Olle Malm/Willy Nilsson BK Aura
1971 S-O Kellermalm/H Linnarsson Smash
1970 Tommy Karlsson/Lars Wengberg Aura/MFF
1969 Gert Perneklo/Lars Wengberg BK Aura/MFF
1968 Mats Andersson/Gert Perneklo BK Aura
1967 Kenneth Holmström/Gert Perneklo BK Aura
1966 Thomas Kihlström/Anders Lindbäck IFFA/SBK
1965 Per-Olov Olsson/Bo Wengberg Smash/MFF
1964 Per-Olov Olsson/Bo Wengberg Smash/MFF
1963 Sture Johnsson/Gert Nordqvist GBK/Smash
1962 Boo Hansson/Gert Nordqvist BK Aura/Smash
1961 Boo Hansson/Rolf Hansson BK Aura
1960 Åke Brodin/Benny Wihlborg MAI
1959 Rolf Hansson/Willy Lund BK Aura
1958 Bengt-Åke Jönsson/Kaj Karyd Smash/MFF
1957 Olle Andersson/Mats Persson MAI/Ystads BK
1956 Bengt-Åke Jönsson/Bo Torstensson Smash
1955 Leif Strandh/Göran Wahlqvist Smash
1954 Bo Nilsson/Hans-Inge Pettersson MAI
1953 Lennart Jönsson/Bo Nilsson Smash
1952 Lennart Broms/Jan Hallberg MFF/Ystads BK
1951 Kurt Möller/Rolf Olsson Vxjö BK/ÖIS
1950 Leif Andersson/Rune Brinkestedt ÖIS
1949 Jan Bulow/Berndt Dahlberg Borås/Halmstad
1948 Ingemar Eliasson/Stig Österberg Borås BK
1947 Inge Blomberg/Bertil Jönsson MAI
1946 Kjell Andersson/Inge Blomberg MAI
1945 Kjell Andersson/Inge Blomberg MAI
1944 Bernt Bengtsson/Karl-Erik Lindahl MAI
1943 Nils Jonson/Stellan Mohlin BK Eken
1942 Kjell Burén/Lennart Jeppsson MBK
1941 Knut Malmgren/Allan Mårtensson MAI/Tomelilla
1940 Lennart Roos/Yngve Runhage BK-33 Malmö
37-39 inget spel  

 

Damdubbel

2019 Tilda Sjöö/Malena Norrman Fyrisfjädern/Malmö BMK
2018 Tilda Sjöö/Olivia Wänglund Fyrisfjädern/IFK Umeå
2017 Emma KArlsson/Johanna Magnusson Älmhult/Aura
2016 Emma Karlsson/Johanna Magnusson Älmhult /Aura
2015 Moa Sjöö/Clara Nistad Uppsala/Täby
2014 Moa Sjöö/Ebba Strid Uppsala/Bergsåker
2013 Klara Johansson/Frida Lundström IFK Umeå
2012 Emelie Carlsén/Hanna Westerbäck Askim/Trollhättan
2011 Evelyn Johansson/Clara Nistad Skogås
2010 Louise Eriksson/Sanna Theodorsson Höl i vägga/Sävsjö BC
2009 Linnea Hedlund/Ellinor Widh Malmö BK
2008 Sanne Ekberg/Jessica Carlsson V Frölunda/Växjö BK
2007 Jessica Carlsson/Amanda Högström Växjö BK/IFK Umeå
2006 Sara Persson/Emma Wengberg BMK Aura
2005 Emelie Lennartsson/Sara Johnson BKC/Täby
2004 Emelie Lennartsson/Jessica Gustafsson BKC/Askim
2003 Sophia Hansson/Jessica Gustafsson Vårvinden/Askim
2002 Lina Alfredsson/Sarah Alfredsson Mörrum BMK
2001 Elin Bergblom/Camilla Sandh Täby BMF
2000 Sarah Alfredsson/Lina Alfredsson Mörrum BMK
1999 Sara Persson/Sandra Tholinsson Täby/V Frölunda
1998 Marie Drotz/Johanna Gräns Askim BC/Västerås
1997 Caroline Eriksson/Catrine Persson Bergsåker BMK
1996 Johanna Persson/Emma Gustafsson Täby/Umeå
1995 Susanna Aminoff/Anna Lundin Askim/V Frölunda
1994 Susanna Aminoff/Anna Lundin Askim/V Frölunda
1993 Johanna Holgersson/Kristin Nilsson Askim BC
1992 Åsa Carlsson/Ulrika Persson Västerås/Malmö BK
1991 Åsa Carlsson/Ulrika Persson Västerås/Malmö BK
1990 Karolina Ericsson/Jeanette Ryrman Tranås/V Frölunda
1989 Astrid Crabo/Susann Jacobson Täby BMF
1988 J Reinholdsson/J Ryrman Borås/BMK Kungs
1987 Catrine Bengtsson/Margit Borg GBK/Mariestad 
1986 Catrine Bengtsson/Margit Borg GBK/Mariestad 
1985 Camilla Silwer/Charlotta Wihlborg BK Aura/Bjärred
1984 Karin Eriksson/Charlotta Wihlborg BK Aura/Bjärred
1983 Jeanette Kuhl/Christine Magnusson Täby IS/BKC
1982 Maria Bengtsson/Christine Magnusson MBK/Täby IS
1981 Maria Bengtsson/Christine Magnusson MBK/Täby IS
1980 Lena Axelsson/Maria Bengtsson Lidingö/Smash
1979 Lena Axelsson/Maria Bengtsson Lidingö/Smash
1978 Lena Axelsson/Ann-Sofi Bergman Lidingö/V Frölunda
1977 Carina Andersson/Agneta Bengtsson BK Aura
1976 Cecilia Jeppson/Eva Kling BK Aura
1975 Cecilia Jeppson/Eva Kling BK Aura
1974 Agneta Lundh/Karin Olsson MFF/Bollen
1973 Anette Börjesson/Carlotte Karlsson GBK/Lidingö
1972 Anette Börjesson/Karin Lindquist GBK/Lidingö
1971 Birgitta Ernquist/Karin Lindquist Spårvägen
1970 Karin Lindquist/Ingrid Nilsson BK Eken/Smash
1969 Karin Lindquist/Ann Ternström BK Eken
1968 Karin Lindquist/Ann Ternström BK Eken
1967 A-C Eklund/Ann Ternström BK Eken
1966 Kathryn Ekengren/A-C Eklund BK Eken
1965 Marianne Flykt/Gunilla Jönsson AIK/Smash
1964 Kathryn Ekengren/Marianne Flykt BK Eken/AIK
1963 Gunilla Dahlström/Marianne Flykt AIK
1962 Gunilla Dahlström/Barbro Gustafsson AIK
1961 Lizia Berggren/Christina Palmgren BK Aura
1960 Christine Palmgren/Eva Pettersson BK Aura/BK Bollen
1959 Christine Palmgren/Eva Pettersson BK Aura/BK Bollen
1958 Jane Lundgren/A-C Rosenqvist BK Aura
1957 U-L Berggren/A-M Rosqvist MAI
1956 Lizia Berggren/Ulla-Lisa Berggren MAI
1955 Gunnel Persson/Ulla Pettersson Ystads BK/MAI
1954 Lisbeth Friberg/Gunnel Persson BK Drive/Ystads BK
1953 Yvonne Dahlberg/Lisbeth Friberg Växjö BK/Drive
1952 Inger Andrén/Ulla Karlberg MAI/MFF
1951 Yvonne Dahlberg/M-L Englund Växjö BK/ÖIS
1950 Ingrid Dahlberg/Siv Pettersson Halmstad BK/ÖIS
1949 Elsie Hellmin/Margareta Åvall SBK
47-48 inget spel  
1946 Kerstin Bergström/Eva Willner AIK
1945 Kerstin Bergström/Eva Willner BK Eken
37-44 inget spel  

 

Mixeddubbel

2019 Melker Zickerman Bexel/Tilda Sjöö Fyrisfjädern
2018 Carl Harrbacka/Tilda Sjöö Skogås/Fyrisfjädern
2017 Carl Harrbacka/Tilda Sjöö Skogås/Uppsala
2016 Morgan Lidman/Moa Sjöö Skogås/ Uppsala
2015 Morgan Lidman/Moa Sjöö Skogås/Uppsala
2014 Emil Welinder/Astrid Svensson  Askim BC
2013 Jonathan Forsberg/Julia Ahlstrand Uppsala KFUM
2012 Toni Holm-Loven/Hanna Ekhamre Aura/Skogås
2011 Robin Zainuddin/Berfin Aslan Skogås
2010 Patrik Lundqvist/Amanda Wallin Malmö BK
2009 Hugo Pettersson/Maria Carlheim Müller Täby/Skogås
2008 Stefan Andersson/Amanda Högström Vårvinden/Umeå
2007 Henrik Fahlström/Amanda Högström Wätterstad/Umeå
2006 Jonathan Nordh/Louise Hedberg Aura/Wätterstad
2005 Rickard Eidestedt/Emma Wengberg BMK Aura
2004 Henri Hurskainen/Johanna Karttunen Emmaboda/GBK
2003 Emil Jonholm/Sophia Hansson Aura/Vårvinden
2002 Dennis von Dahn/Lina Alfredsson Mörrum BMK
2001 Dennis von Dahn/Lina Alfredsson Mörrum BMK
2000 Daniel Glaser/Elin Bergblom Täby BMF
1999 Daniel Glaser/Frida Andréasson Täby BMF/GBK
1998 Daniel Glaser/Frida Andréasson Täby BMF/GBK
1997 Patrik Isaksson/Johanna Persson Aura/Täby
1996 Oskar Johannesson/Johanna Persson Ua KFUM/Täby
1995 Henrik Andersson/Anna Lundin Askim/V Frölunda
1994 Henrik Andersson/Kristin Nilsson Askim BC
1993 Daniel Eriksson/Kristin Nilsson V Frölunda/Askim
1992 Johan Tholinsson/Therese Caldeström Kungs/Vallhamra
1991 Peter Hartlow/Sylvia Möller BMK Aura
1990 Theodor Smedius/Jeanette Ryrman V Frölunda 
1989 Rikard Gruvberg/Astrid Crabo Bergsåker/Täby
1988 Christian Ljungmark/Astrid Crabo Botkyrka/Täby
1987 Ronny Dahl/Emma Edbom Aura/Bergsåker
1986 Jörgen Tuvesson/Camilla Källstrand Sollentuna/Vallhamra
1985 Mikael Lundquist/Charlotta Wihlborg BK Aura/Bjärred
1984 Reine Andersson/Karin Eriksson BK Aura
1983 Jens Olsson/Catharina Andersson Valbodalen/Minton
1982 Ulf Persson/Maria Bengtsson MBK
1981 Manfred Mellquist/Maria Bengtsson V Frölunda/Smash
1980 Manfred Mellquist/Maria Bengtsson V Frölunda/Smash
1979 Peter Isaksson/Lena Axelsson Spårvägen/Lidingö
1978 Peter Isaksson/Lena Axelsson Spårvägen/Lidingö
1977 Allan Petersén/Ann-Sofi Bergman Åby/V Frölunda
1976 Allan Petersén/Birgitta Sjöqvist Åby BMK
1975 Bruno Wackfelt/Anita Steiner Täby IS
1974 Christian Lundberg/Agneta Lundh Lidingö/MFF
1973 Claes Nordin/Anette Börjesson GBK
1972 Thomas Angarth/Karin Lindquist Spårvägen
1971 Sven-Ove Kellermalm/Karin Lindquist Smash/Spårvägen
1970 Kent Kotte/Karin Lindquist Bollen/Eken
1969 Gert Perneklo/Karin Lindquist Aura/Eken
1968 Bengt Fröman/Margareta Söderberg IFK Lidingö
1967 Jan Söderberg/Anne-Charlotte Eklund BK Eken
1966 Hans Lenkert/Marianne Flykt AIK
1965 Peter Gärtner/Marianne Flykt AIK
1964 Bo Wengberg/Britt Jönsson MFF
1963 Gert Nordqvist/Lena Pettersson Smash/Bollen
1962 Hans Fröman/Gunilla Dahlström AIK
1961 Rolf Hansson/Christine Palmgren BK Aura
1960 Rolf Hansson/Christine Palmgren BK Aura
1959 Willy Lund /Ann-Christine Rosenqvist BK Aura
1958 Bengt-Åke Jönsson/Jane Lundgren Smash/BK Aura
1957 Bengt-Åke Jönsson/Anita Billberg Smash
1956 Bengt-Åke Jönsson/Kerstin Andersson Smash
1955 Göran Wahlqvist/Ulla Pettersson Smash/MAI
1954 Bo Nilsson/Ulla Pettersson MAI
1953 Bo Nilsson/Yvonne Dahlberg Smash/Växjö
1952 Jan Hallberg/Marianne Flamstad Ystads BK/MFF
1951 Jan Hallberg/Gun Anderberg Ystads BK/MAI
1950 Bertil Holmqvist/Gun Anderberg MAI
1949 Berndt Dahlberg/Ingrid Dahlberg Halmstad BK
1948 Ingemar Eliasson/Britt-Marie Lundahl Borås/Växjö
1947 Bertil Glans/Astrid Löfgren Halmstad/GBK
1946 Inge Blomberg/Berit Nilsson MAI
1945 Bengt Lennman/Kerstin Bergström BK Eken
1944 Knut Malmgren/Berit Nilsson MAI
1943 Kjell Burén/Marianne Persson MBK
37-42 inget spel  
Uppdaterad: 15 MAJ 2018 16:45 Skribent: SBF

Facebook logo

Twitter logoInstagram

 

 

Streaming av badminton
 

Nyheter om badminton i media

Aktuell ranking Franklin G Medium

Resultat Serie Tävling Franklin Medium

Tävlingskalender Franklin G Medium

Svenska Badmintonfonden Franklin G Medium


Lagom IL-logga

Mindre logga EuroCenter

Postadress:
Svenska Badmintonförbundet
Idrottens Hus, Box 11016
100 61 Stockholm

Besöksadress:
Skansbrogatan 7
118 60 Stockholm

Kontakt:
Tel: 086996022
E-post: This is a mailto link

Se all info